Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Promosyonlar Basında Biz Galeri İletişim
Anasayfa
0(332) 320 31 41

1

Kadife plaket

Plaket, sizi özel yapan bir değerdir. Karşınızdakine verdiğiniz değeri anlatabilmenin kurumsal bir yolu olarak plaket çok önemli bir araçtır.

2

Özel Cam Plaketler

Camplaketler, sevdiklerinize müthiş bir hediye ve farkındalık oluşturacak bir üründür. Son günlerin en popüler hediyesidir.

3

Masa Üstü Bayraklar

Markanızın ve logonuzun sürekli göz önünde olmasını sağlar Müşterileriniz sizi ziyaret ettiklerinde, kalıcı bir etki bırakır ve prestij verir.

 2

Plaj Bayrakları

Günümüzde çok etkili bir reklam şeklidir. Firmaların, büyüklüğünü göstermeleri ve prestij sağlamaları konusundan dolayı yoğunlukla tercih ettiği bir üründür.

İhsaniye mah. vatan caddesi No: 17/A  Selçuklu / KONYA 2015©Tüm hakları saklıdır. idealfotokopi@gmail.com 0 (332) 320 31 41

13

Sevdikleriniz İçin

Özel Bir Hediye

Güzel bir hediyemi arıyorsunuz işte aradığınız tam olarak bu olabilir. Sevdikleriniz tarafından hatırlanmanın en iyi yollarından birisidir.

14

Plastik Kartlar


Günümüzde hemen hemen her alanda kullanılan vazgeçilmez ürünlerimizdendir.

15

Çipli Kartlar

 Günümüzde hemen hemen her alanda kullanılan vazgeçilmez ürünlerimizdendir. Okul, işyeri, resmi dairelerde, marketlerin müşterilerine sunduğu kart hizmetlerinde, plastik kartlar yaşantımıza girmiştir.

16

Takım ve Lazer Kalem

Yeni ve farklı seçenekler sunar Kurumsal müşterileriniz ve fuarlarınız için uygundur Özel müşterileriniz için en çok tercih edilen promosyon, ürünlerimizin başında gelir.